בקבוקים ממותגים לחגים

שתיית מים הינה הכרחית על מנת לשמור על בריאות הגוף שלנו, הלכה למעשה 70% מן הגוף שלנו מבוסס על גבי מים כאשר גופנו מאבד מעל ל -2 ליטר ביום. בקבוקים ממותגים לחגים הם הדרך שלכם להראות לעובדים וללקוחות שלהם שאתם חושבים על הבריאות שלהם ובאותה נשימה גם להשתמש בבקבוקים אלו לצרכי מיתוג, פרסום ושיווק. חברת יו און מתמחה בתחום ופה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

בקבוק ממותג לחג – בהתאמה אישית לצרכים שלכם

בקבוק ממותג לחג הינו פריט עיצובי, קידומי ופרסומי לכל דבר ועניין. דרך התאמת בקבוק ללקוחות שלכם ו/או לעובדים שלכם אתם תוכלו להבטיח שהם יסתובבו לכל מקום עם הפרסום והמיתוג שלכם על הבקבוק. כמו כן, מאחר ומדובר בפריט פונקציונאלי סביר להניח כי הלקוחות והעובדים שלכם ימצאו את עצמם משתמשים בו לא מעט, נזכרים במי שרכש להם אותו מהפעם הראשונה ובכך מחזקים את תחושת השייכות אליכם.

בקבוקים ממותגים לחג – למי זה מתאים?

אנשים רבים לצד עסקים רבים תוהים למי מתאים בקבוקים ממותגים לחג, הלכה למעשה התשובה היא לכולם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי בקבוקים החל מבקבוקי ספורט דרך בקבוקי שתיה עם מסחטה, בקבוקים תרמיים, בקבוקי תרמוס ונירוסטה ומגוון רחב של בקבוקים נוספים כך שכל אחד ימצא את הבקבוק שמתאים לו, לצרכים שלו ושל העסק שלו. כיום אנו רואים מגוון רחב של עסקים, חברות, ארגונים, ו-ועדי עובדים אשר בוחרים לרכוש בקבוקים ממותגים לחגים לקהל לקוחותיהם ולעובדי החברה.

החשיבות ברכישת בקבוקים ממותגים לחגים מחברה המתמחה בתחום

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המציעות שירותי קד"מ ופרסום לרבות בקבוקים ממותגים לחגים. מחיפושים במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו מניחים שהגעתם אל מגוון רחב של חברות המציעות שירותים אלו – על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר אנו ממליצים לכם לבדוק כי אתם עובדים עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק ומוניטין בתחום כך תוכלו לדעת שאתם הגעתם למקום הנכון ומקבלים מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

מהי העלות של בקבוק ממותג לחג?

חברות ועסקים רבים תוהים מה תהיה העלות של בקבוק ממותג לחג. הלכה למעשה זו שאלה מעט טריקית, ממש כמו להיכנס אל חנות בגדים ולשאול "כמה עולה חולצה?" המחיר משתנה בהתאם למגוון רחב של פרמטרים – סוג הבקבוק, גודל הבקבוק, כמות הבקבוקים הממותגים אותם אתם תרצו לרכוש ומוניטין החברה ממנה רכשתם. כל אלו משפיעים באופן ישיר על עלות הבקבוק הממותג שלכם – אנו ממליצים לכם להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום אשר תוכל לאפיין את הצרכים שלכם בהתאמה אישית ולתת לכם הצעת מחיר מסודרת.

אמרתם בקבוקים ממותגים לחגים – אמרתם יו און

יו און הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות הפרסום והשיווק, החברה מתמחה במארזים ממותגים בהתאמה אישית, אביזרים לנקודות מכירה וקידום, חבילות שי ונוי ושאר מוצרים ממותגים לחגים לעסקים, לקוחות ועובדים. החברה מעסיקה צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בתחום החורט לעצמו מקצועיות, אמינות ושירותיות. 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל עשרות לקוחות מן העולם העסקי אשר בחרו נכון – זה הזמן לבחור יו און.

 

ייצור והמכלה מארזים לחברות
דילוג לתוכן