מארזים קשיחים

מהו מארז קשיח?

הענקה של מתנות לקרובים אלינו היא דרך מצוינת להביע חיבה והערכה, והדבר משמעותי לא פחות כאשר מדובר בעובדים והלקוחות שלנו. מארז קשיח הוא מארז איכותי ויוקרתי, שניתן למלא בשלל מוצרים בהתאם לסוג המתנה שהייתם רוצים להעניק, או רוח התקופה. מארזים קשיחים היא דרך נהדרת להביע הערכה כלפי העובדים, או להכיר תודה ללקוחות ובעיקר – לעשות שמח. בנוסף, מארזים קשיחים כמובן כאשר הם ממותגים נכונה, הם דרך מצוינת להפיץ את הבשורה על בית העסק שלכם כך שתגיע לאנשים רבים נוספים. אז מתי הענקה של מארזים קשיחים יכולה להתאים ולשמח?

מועדים וחגים

בחגים משמעותיים כמו ראש השנה או חג הפסח, נהוג להעניק מתנה לעובדים וללקוחות ולאפשר להם להנות מרוח החג גם דרך בית העסק שלנו. מארז ברוח ראש השנה למשל יכול לכלול מגוון עשיר של סוגי דבש וריבות, לצד יין איכותי ושוקולד יוקרתי. בנוסף, בתי עסק רבים מחליטים להעניק מארזים קשיחים לכבוד מועדים נוספים בהם יום האהבה, יום המשפחה, ותחילת השנה הלועזית החדשה.

הצלחה משמעותית של בית העסק

אם בית העסק שלכם נחל הצלחה משמעותית – נהנה מלקוח חדש, ביצע הצגה מוצלחת של העבודה המשמעותית עליה עמל, או הקים אפילו סניף חדש, למה שלא כל העובדים ישמחו ביחד איתכם? לכבוד הצלחה של בית העסק תוכלו להעניק לעובדים מארז קשיח עם שלל מוצרים מפנקים בהם שוקולדים, שמפניה, או גאדג'ט שכולם ישמחו לקבל.

אות הצטיינות

הצטיינות היא כמובן משהו שאנחנו נרצה להמשיך לעודד ולפתח ולכן, ישנה חשיבות גדולה בהענקה של חיזוקים עבור העובדים הבולטים והמצטיינים שלנו. לכבוד עובד שהגיע להישג משמעותי במיוחד, תוכלו להעניק מארז עם שלל מוצרים מפנקים שישמחו אותו ויאפשרו לו להנות מתחושת ההערכה שכל כך מגיעה לו על עבודתו הקשה.

פינוק נעים לשגרה

והאמת היא, שמארזים קשיחים ניתן להעניק ללקוחות ולעובדים ממש בכל עת. נוסף על כך שמדובר בדרך מצוינת לשמח את כל המקושרים לבית העסק, משמעותי לא פחות הוא העניין המיתוגי שנלווה למתנה. את המארזים הקשיחים שמוצעים באתר החנות שלנו ניתן למתג אישית לבית העסק שלכם ובכך, להפיץ את הבשורה קדימה ללקוחות פוטנציאלים נוספים.

אלו אפשרויות עומדות על הפרק?

מארזים קשיחים מגיעים במגוון עשיר של אפשרויות – החל ממארזי שוקולד ויינות ועד למארזים של גאדג'טים, נשנושים ואפילו מוצרי טיפוח. המארזים שמוצעים באתר שלנו כמובן פתוחים לכולם, אבל חשוב גם לדעת שאלה לא האפשרויות היחידות שעומדות על הפרק. במידה ויש לכם רעיון למארז שהייתם רוצים להעניק לעובדי החברה שלכם או הלקוחות, תוכלו להעלות מולנו את הרעיון ולהתייעץ וביחד – נהפוך את המחשבה למציאות.
לצפייה במגוון המארזים שלנו – ניתן לעצב אישית – לחצו פה 

איך בוחרים את המארז הנכון?

המארז הנכון עבור החברה שלכם לא חייב בהכרח להיות המקורי או היוקרתי ביותר – הוא צריך להביע את האופי של העסק שלכם והעובדים, להיות שימושי ובעיקר לעשות שמח. כשאתם מתלבטים בין האפשרויות השונות תנסו להיזכר בשיחות היומיומיות של העובדים, ובמתנות שהצליחו יותר או פחות בשנים הקודמות. בנוסף, במידה ואתם מעניקים מארז במועד חגיגי מסוים, תוכלו כמובן לאפיין אותו ברוח החג, ובכך להפוך אותו לייחודי עוד יותר.

עכשיו כשאתם כבר יודעים הכל, אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המארזים הקשיחים שלנו ולהתלבט, לחשוב ולהתייעץ איתנו ולבסוף – לבחור את המארז המושלם עבורם. תהנו!

 

ייצור והמכלה מתנות לעובדים
דילוג לתוכן