מוצרי פרסום לחנוכה

מתנות לחגים זה תמיד חשוב!

החג הכי שמח בשנה

חג החנוכה הוא ללא ספק החג הכי שמח בשנה. בחג אנחנו נהנים ממגוון אוכלים ממכרים בהם הסופגניות, הספינג' ושפע הלביבות שאנחנו כל כך אוהבים. המאכלים בחנוכה מלאים בשמן וכל טוב וטקס הדלקת החנוכייה עם המשפחה האהובה שלנו מוסיף לבית רוח נקייה ומיוחדת. במילים אחרות, מהחג הייחודי הזה פשוט אי אפשר להתעלם.

במידה ואתם מנהלים בית עסק, מדובר ללא ספק בהזדמנות מצוינת לגעת בלב הלקוחות, העובדים והספקים ולעשות להם על הדרך הרבה שמח.
בשביל לתת לכם קצת השראה, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות מיוחדים למוצרי פרסום לחנוכה שתוכלו להעניק לכל מי שרק תרצו.

בהצלחה וחג שמח!

חנוכייה ממותגת

אין מתנה יותר מתאימה להעניק בחנוכה מאשר חנוכייה. לכבוד חג החנוכה הקרוב, תוכלו להעניק לעובדי החברה או הלקוחות חנוכייה ממותגת. החנוכייה יכולה לבוא עם סט של נרות, ברכה מיוחדת לכבוד חנוכה ואפילו משטח קטן שימנע את טפטוף השעווה על השולחן. מיתוג החנוכייה יוכל להתבטא בשילוב של לוגו החברה על החנוכייה או לחילופין, במוצר נלווה שתצרפו למתנה.

סביבון איכותי

אם קהל הלקוחות שלכם כולל לא מעט הורים – כנראה שתרצו לגעת בליבם של הילדים שלהם. דרך מופלאה לשמח את המשפחה כולה בחג החנוכה, יהיה לפנק את המשפחה בסביבון איכותי. יכול להיות מדובר בסביבון עץ קלאסי או לחילופין, סביבון טכנולוגי שמודד את מהירות הסיבוב או כמות הסיבובים. את הסביבון תוכלו לקשט בלוגו המוצר, הסלוגן של החברה ואפילו בהקדשה אישית. באופן כזה, תוכלו להיות בטוחים שמקבלי המוצר יהנו מחג חוויתי ומיוחד.

חולצה אופנתית ברוח החג

אם אתם מחפשים מוצר פרסום לכבוד חנוכה שיתאים גם ליתר השנה – למה שלא תדאגו להוצאת חולצה? חולצה לחנוכה היא להיות רעיון ייחודי ומקורי שיעשה הרבה שמח לקהל הקולגות והלקוחות שלכם. בחרו בחולצה עם עיצוב משעשע, אופנתי או מפתיע, שישמש את מקבלי המתנה לעוד הרבה זמן.

שמרו על ראש פתוח

אנחנו ב-you on מאמינים במחשבה מקורית ומיוחדת, כזו שעתידה ליצור את מוצר הפרסום הכי מיוחד שיש. ולכן, אנחנו מזמינים אתכם לחשוב על רעיונות מגניבים משלכם למוצר פרסום לחנוכה שהייתם רוצים להעניק לקולגות ולקוחות החברה. מוזמנים ליצור איתנו קשר, להתייעץ ולחשוב ולבסוף – להזמין את מוצרי הפרסום הכי שווים שיש לחג. מוצר הפרסום המתאים לא בהכרח יהיה המקורי ביותר או המפתיע ביותר על אף שהוא לגמרי יכול להיות כזה – הוא פשוט צריך להיות האחד שעובד הכי טוב עבורכם. בהצלחה!

מארזים ללקוחות ועסקים
דילוג לתוכן