מיתוג מארזים לחגים

הזדמנות מצוינת להגיד תודה

בשגרה היומיומית, אנחנו לא מוצאים את הזמן הנכון להגיד תודה לעובדים שלנו, הקולגות ואפילו הלקוחות, שבלעדיהם בית העסק שלנו לא היה נראה אותו הדבר. אווירת החג הקלילה והמהנה עם כך, זוהי הזדמנות מצוינת להביע את ההערכה שלנו ולגרום לאנשים הקשורים לבית העסק להרגיש מוערכים בדיוק כפי שמגיע להם. מארזים ממותגים לכבוד החג עם כך, זוהי דרך מצוינת לא רק למתג את בית העסק ולהפיץ את הבשורה, אלא גם לשמח את העובדים שלנו, הלקוחות והספקים שמלווים אותנו בשגרה. בשביל לעזור לכם לבחור את המארז המושלם, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות שאולי ייתנו לכם השראה.

מארז מתוק

לא משנה מה כולם יגידו – כשאנחנו עולים בגיל, אנחנו עדיין נשארים בנפש שלנו ממש כמו ילדים. ולכן, החיבה העזה שלנו לשוקולד לא באמת מתמתנת עם השנים, אלא רק מוסתרת בצורה קפדנית יותר. לכבוד החג תוכלו עם כך, לפנק את העובדים שלכם במארז מתוק חגיגי במיוחד, שיאפשר להם להנות מהאווירה המיוחדת שממלאת את המשרד ואת השכונה. יכול להיות מדובר במארז של גלידות מפנקות במיוחד או שוקולדים שכולנו אוהבים לאהוב – כל עוד זה מתוק, האמת היא שזה לא באמת יותר מידי משנה.

מארז אלכוהולי

אנחנו תמיד נהנים לשתות עם האנשים הקרובים אלינו והדבר כמובן לא שונה כשאנחנו נמצאים ברוח החג. לכבוד החג הקרב ובא, תוכלו להעניק לעובדים מארז אלכוהולי שמכיל את המשקה האהוב עליהם, כוסות משקה ואולי אף פותחן. רעיון מקסים למארז אלכוהולי שניתן למצוא באתר שלנו הוא מארז שמפנייה שמכיל בקבוק שמפנייה איכותית ושתי כוסות יין יוקרתיות.

מארז ברוח החג

ואולי הדרך הכי טובה לחגוג את החג, היא להעניק מארז שקשור אליו. לכן, תוכלו לכבוד חג פורים להעניק לעובדים מארז בסגנון של משלוח מנות, מארז של פירות יבשים לט"ו בשבט, מארז עמוס במגוון סוגי דבש יוקרתיים לכבוד ראש השנה ועוד.

אז איך בוחרים את המארז הנכון?

האמת היא, שאין תשובה נכונה אחת לשאלה מהו המארז המושלם – הבחירה הנכונה משתנה בין בתי העסק השונים והעובדים בהם. כשאתם מתלבטים בין האפשרויות השונות, חישבו על האווירה במשרד, הבדיחות בשגרה היומיומית, האופי של העובדים והקולגות וכמובן – מתנות שהם שמחו לקבל בשנים האחרונות. המארז שלכם לא חייב להיות המקורי ביותר או המרעיש ביותר – כל עוד בחרתם אותו מהלב, והוא מתאים להעדפות של העובדים, תהיו בטוחים שהם יהיו מרוצים.

אנחנו ב-you on מעודדים מקוריות וחשיבה יצירתית ולכן, אם עולה לכם רעיון למארז שהייתם רוצים להוציא לפועל – אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו, להתייעץ וביחד נגרום לזה לקרות. חג שמח!

דילוג לתוכן