מתנות חג לעובדים

מתנות לחג לעובדים הפכו כבר מזמן לביטוי שגור אצל בעלי עסקים קטנים, גדולים לצד ארגוני ותאגידי ענק. אפשר להגיד שהעובדים שלכם מחכים כל השנה למתנות אלו ומסתכלים עליכם בזכוכית מגדלת. אנו מאמינים שאם הגעתם לפה אתם מחפשים אחר מתנות לחג לעובדים ויש לכם לא מעט שאלות. אנשי המקצוע של יו-און פה בכדי לעשות לכם מעט סדר.

מתנות לחגים: האם ניתן לרכוש מתנות לחגים במשלוח עד הבית?

כיום חברת יו-און נותנת לכם את האפשרות לרכוש מתנות לחג לעובדים במשלוח מהיר עד בית העסק, כך לא תמצאו את עצמכם מתעסקים בבירוקרטיה ובלוגיסטיקה מיותרת – החיים פשוטים עם יו און.

האם ניתן לרכוש מתנות לחג לעובדים בהתאמה אישית?

בעלי עסקים רבים תוהים האם הם יכולים לרכוש מתנות לחג לעובדים בהתאמה אישית, אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי התשובה היא לחלוטין כן. ממבט אחורה בזמן אין מן הנמנע שהיינו רוכשים מתנה בנאלית ולא מותאמת אישית .יחד עם זאת חברת יו און מתמחה בפתרונות קד"מ מחוץ לקופסא לצד מוצרי פרסום וקד"מ ונותנת לכם את האפשרות לרכוש מתנות לחג תוך כדי התאמה, מיתוג ושיווק של המוצרים בצורה שאף אחד לא ישכח אתכם. כך בכל פעם שהעובדים שלכם, בני ביתם ואפילו העוברים והשבים יראו אותם עם המתנות שלכם – לאף אחד לא יהיה ספק ולו הכי קטן מאיפה הם הגיעו.

מתנות לחג לעובדים – יתרונות רבים

כאשר אנחנו מדברים על מתנות לחג לעובדים אנו רואים מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים בחירה זו לבחירתם הטבעית של אלפי בעלי עסקים, חברות וארגונים ברחבי הארץ והעולם. בין היתרונות הבולטים אנו רואים:

  • שימור וחיזוק מוטיבציה – אנו מאמינים כי בתור בעלי עסקים אתם סביר להניח יודעים כי אחד מן הדברים הקשים ביותר לשימור וחיזוק הוא עניין המוטיבציה. לאחר תקופה בעבודה, אצל עובדים מסוימים זה יכול להיות מספר חודשים ואילו אצל אחרים שנים אנו מגיעים לחוסר מוטיבציה בעבודה – כתוצאה מכך תהליכים עסקיים רבים נפגעים ואותו עובד איננו יעיל כמו בעבר. אנו למדים כי דרך רכישת מתנות לחג לעובדים אנו מראים לעובדים שלנו שאנחנו חושבים עליהם, שאנחנו רואים אותם ושמים לב לפועלם – כתוצאה מכך אנו רואים עלייה חדה במוטיבציה של העובדים ביום העבודה שלהם.
  • העלאת תחושת השייכות – עובד שמרגיש שהארגון בו הוא עובד חושב עליו, ניגש בצורה אחרת לתהליכים ארגוניים. כתוצאה מכך אנו רואים כי תחושת השייכות עולה אלפי מונים וגורמת לעובד להגיע כל בוקר עם חיוך למקום העבודה.
  • עובד לויאלי, פרואקטיבי ופרודוקטיבי הרבה יותר – לא מעט מחקרים בארץ ובעולם קושרים בין עובד שטוב לו במקום העבודה, שמרגיש שמקום העבודה מתייחס וחושב עליו לבין עלייה משמעותית בהיקף העבודה שלה. עובד שמח דואג להגדיל ראש ונותן את ה – 100% מעצמו בכל יום עבודה – עובד זה יהיה ברוב המקרים שמח יותר, פרואקטיבי, לויאלי ופרודוקטיבי לארגון הרבה יותר. בסוף זה מה שכולנו רוצים לא?

כמה יעלו לנו מתנות לחג לעובדים?

אתם מעוניינים לרכוש מתנות לחג לעובדים אך תוהים מה הם המחירים. הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על מתנות לחג לעובדים אנו מדברים על כותרת כללית למגוון רחב ולא נגמר של מוצרים. אנו ממליצים לכם לעבודה עם חברה המתמחה בעולם המתנות לרבות מוצרי פרסום וקד"מ אשר תדע לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם לצד התקציב שלכם ותתאים לכם מתנות לחג לעובדים בהתאם לתקציב העסקי שלכם – כך תוכלו ליהנות ממתנות איכותיות במחירים אטרקטיביים.

אמרתם מתנות לחג לעובדים – אמרתם יו-און  יצירת קשר

דילוג לתוכן