תיקים ממותגים לעובדים

על החשיבות שבתיק האידיאלי

התיק האידיאלי הוא התיק הזה שמלווה אותנו כבר שנים ארוכות – הוא מתאים בדיוק למה שאנחנו צריכים, הוא נוח לנו, והוא מגיע בעיצוב הכי נעים שיש. הוא מוכר לנו ובצורה מסוימת אפשר להגיד שהוא גורם לנו להרגיש בבית ממש בכל מקום. הענקה של תיק ממותג לעובדים או הלקוחות שלנו היא דרך מצוינת לשדרג להם את השגרה היומיומית ועל הדרך, להפיץ את הבשורה על בית העסק לכל מקום אליו יגיעו. בחירת התיק הנכון עשויה להיות מורכבת, אבל עם כמה נקודות משמעותיות שצריך לקחת בחשבון – אנחנו בטוחים שתעשו את הבחירה הנכונה. בהצלחה!

בהתאם לשימוש

גודל התיק והמאפיינים שלו כמובן משמעותיים בביצוע הבחירה הנכונה ביותר. כשאתם מתלבטים בין התיקים השונים, נסו לדמיין באיזה הקשר הייתם רוצים שהעובדים או הלקוחות של בית העסק יעשו בתיק שימוש – האם יהיה מדובר בתיק לים לדוגמא, תיק למשרד או תיק לטיולים בחיק הטבע? התיק הנכון צריך להתאים להקשר בו הוא צפוי לשמש אותנו ולכן, בחירת השימוש האידיאלי לתיק יעזור לכם לבחור את התיק הנכון עם כל המאפיינים הנדרשים – כמות התאים, מקום מוגדר ללפטופ, אזור נגיש לבקבוק מים ועוד.

גודל התיק

קריטריון משמעותי שחשוב לקחת בחשבון הוא הגודל. הקשרים שונים כמובן דורשים תיקים בגודל שונה, אבל חשוב לשים על כך את הדעת. תיקים גדולים יהיו יקרים יותר בעוד תיקי חוף קטנים, צפויים לעלות לכם פחות. מדובר בשיקול כלכלי משמעותי שכדאי לשים בראש, כשאנחנו בוחרים את התיק הנכון.

וכמובן – העיצוב

העיצוב הוא כמובן החלק השיווקי יותר בעניין – אבל לא רק. התיק צריך להיות אלגנטי ונעים, על מנת שהעובדים והלקוחות שלכם ירצו לעשות בו שימוש. ולכן, נוסף על סימון התיק בלוגו של החברה, חשוב לבחור בתיק עם צבע נעים לעין, ועיצוב כללי שהוא פשוט, אלגנטי ונעים – כזה שכל המשתמשים הפוטנציאלים בו יוכלו להשתמש בו במידת הצורך.

אז איזה אפשרויות עומדות על הפרק?

האמת היא שניתן למצוא מגוון עשיר במיוחד של תיקים ממותגים לעובדים או הלקוחות שלנו. הבחירה הקלאסית היא כמובן תיק לפטופ למשרד, שישמש את העובדים בשגרה היומיומית וייקל עליהם בדרכיהם למשרד. אפשרות נוספת היא תיק חוף קליל, שמגיע בשלל עיצובים אלגנטיים ויתאים לימי הבילוי של העובדים עם משפחותיהם בסוף השבוע. אפשרות מפתיע ומקורית תהיה להעניק לעובדים אפילו מזוודה, שתשמש את העובדים בנסיעות משפחתיות לחו"ל ואפילו כנסים או מפגשים עם קולגות מרחבי העולם.

במילים אחרות, בחירת התיק הנכון ביותר, תלויה בראש ובראשונה במחשבה, ההשקעה ובחירת ההקשר המתאים ביותר. אצלנו ב-You On תוכלו להנות ממגוון תיקים ממותגים ללקוחות ועובדים, לכל הקשר, ובתיאום איתנו נוכל להכין את התיקים הממותגים המתאימים בדיוק למה שאתם מחפשים. בהצלחה!

צידניות ממותגות - קבוצת ביטוח גור
דילוג לתוכן