מתנות לכנסים – איזה אפשרויות עומדות על הפרק?

למה שווה לתת מתנה בכנסים?

חשוב להשאיר רושם

כנס עם קולגות או לחילופין מביני עניין בתחומכם הוא ללא ספק אירוע מרגש שחשוב להגיע אליו מוכנים. התנהלות נכונה לפני הכנס ובמהלכו יכולה ליצור הזדמנויות חדשות עבור בית העסק שלכם, לאפשר לכם להנות מלקוחות חדשים ואפילו לגייס עובדים. הענקה של מתנות לבאי הכנס שמעוניינים להתרשם מבית העסק שלכם יכולה לעזור לכם לסקרן, ליצור עניין, לשעשע וליצור את הרושם הראשוני הטוב ביותר. בשביל לעזור לכם לבחור את המתנות לכנס הקרוב בו אתם משתתפים, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למתנות לכנסים שאולי ייתנו לכם השראה.

מגוון ציוד משרדי

בדיוק כמו שציוד משרדי הוא שימושי במיוחד עבור העובדים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שגם משתתפי הכנס יותר מישמחו להנות ממנו. באתר החנות שלנו תוכלו להנות ממגוון ציוד משרדי ממותג שיכול להתאים לכנס הקרוב בו אתם משתתפים – החל מעטים ומחברות ועד לארגוניות, מחשבונים, תקיות ואפילו עכבר ומקלדת.

מחזיק מפתחות אלגנטי

רעיון מקורי נוסף למתנות לכנסים יהיה כמובן מחזיק מפתחות. את מחזיק המפתחות תוכלו לקשט עם לוגו החברה ופרטי הקשר שלה ולהדר בעיצוב אלגנטי במיוחד. הדבר הנחמד במחזיק מפתחות הוא שמדובר במוצר שהולך עם המשתמש בו ממש לכל מקום, מה שעשוי לסייע במיתוג בית העסק והפצת הבשורה גם לאנשים רחוקים יותר.

לוח שנה ממותג

אפשרות מעניינת נוספת למתנות לכנסים תהיה כמובן לוח שנה ממותג. במיוחד אם הכנס מתרחש באזור ראש השנה עם עסקים ולקוחות ישראלים, מדובר במתנה שהיא לא רק יפה אלא גם סמלית במיוחד. את לוח השנה תוכלו לקשט בלוגו בית העסק ומגוון משפטים מעוררי השראה ומוטיבציה שיאפשרו לנהנים מלוח השנה להתרשם מבית העסק שלכם לטובה.

פאזל מגנטי

גימיק מיתוגי מגניב במיוחד הוא להעניק למשתתפי הכנס פאזל מגנט. מדובר בפאזל פשוט שממותג בלוגו של העסק שלכם או ציור נעים לעין. הפאזל כמובן לא נועד להיות מאתגר או מסובך – מדובר בפאזל מכמה חלקים שבעיקר כיף לקבל.

אז איך בוחרים את המתנה הנכונה?

מתנות לכנסים מגיעות במגוון עשיר של אפשרויות ולכן זה לא ממש מפתיע שרבים מאיתנו מתקשים בבחירת המתנה המתאימה ביותר. כשאתם מתלבטים בין המגוון חשוב שתחשבו על האופי של בית העסק ומה שהייתם רוצים לשדר עבור משתתפי הכנס – האם אתם מנסים להפגין יוקרה ומקצועיות? אולי אתם מעדיפים להצטייר כעסק משפחתי וקטן? יכול להיות שאתם מעוניינים להתפס כאנשים שפשוט נעים לעבוד איתכם. אחרי שתבינו איזה רושם אתם רוצים ליצור בעסק, יהיה לכם הרבה יותר קל להבין מה נכון וראוי להעניק מטעמכם בכנס.

בהצלחה!

 

מארזים לכנסים - דיפלומט
דילוג לתוכן