מתנות לעובדים לחנוכה

חשוב להגיד תודה

העובדים האהובים שלנו נמצאים לצידנו לאורך הדרך ובלעדיהם בית העסק שלנו פשוט לא היה נראה אותו הדבר. ולכן, חשוב מידי פעם להגיד להם תודה ולהראות להם עד כמה אנחנו מעריכים את העבודה המסורה שלהם, התמיכה, הדאגה והמקצועיות. בואו של כל חג יהודי הוא תמיד מועד משמח והדבר כמובן אינו שונה עבור חג חנוכה. חג חנוכה הוא ללא ספק מהחגים השמחים והמהנים ביותר במסורת היהודית, נוכח המנהגים המלהיבים שהוא כולל והסיפור הכל כך מיוחד שמאפיין אותו. דרך מיוחדת להגיד תודה לעובדים המסורים שלכם ולגרום להם להרגיש מוערכים בדיוק כפי שמגיע להם תהיה להביא להם מתנות לכבוד החג. בשביל לעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת לחג, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למתנות לעובדים לחנוכה. חג שמח!

המתנה הסמלית – חנוכייה

אם אתם מחפשים רעיון מקסים למתנה מקורית וייחודית שמתאימה בדיוק למועד החגיגי הזה – למה שלא תעניקו לעובדים שלכם חנוכייה? החנוכייה יכולה להיות מאופיינת בעיצוב מיוחד ולהיות מקושטת בלוגו של בית העסק או לחילופין הקדשה אישית מהלב. מדובר במתנה מקסימה שתעשה לעובדי החברה הרבה שמח.

המתנה המשפחתית – סביבון חנוכה

במידה ואתם מעסיקים לא מעט הורים, סיכוי לא רע שהם ישמחו לקבל מתנה מקסימה שתשמש את הילד האהוב שלהם. רעיון למתנה מקסימה לעובדים הורים לכבוד חג החנוכה עם כך, תהיה כמובן סביבון. יכול להיות מדובר בסביבון פשוט מעץ או לחילופין בסביבון דיגיטלי שסופר את מהירות הסיבוב או כמות הסיבובים. תהיו בטוחים שהעובדים ישמחו וחשוב לא פחות, גם הילדים.

המתנה החגיגית – פסל הוקרה

רעיון מקסים נוסף יהיה לבחור במתנה שהיא לא בהכרח סמלית לחג במלוא המובן, אך כזו שמאפשרת לכם לנצל את המועד החגיגי בשביל לגרום לעובדים שלכם להרגיש מוערכים כמו שמגיע להם. רעיון שכזה עם כך יכול להיות למשל פסל הוקרה. פסל הוקרה אישי יכול לבוא במגוון עיצובים וסגנונות שיכולים להיות קשורים לחג, לתחום העיסוק או פשוט להיות מאופיינים בעיצוב אלגנטי. את פסל ההוקרה תוכלו לקשט בהקדשה עם נימה אישית שתכתבו מהלב.

השמיים הם לא הגבול

האמת היא שאין גבול למגוון מתנות העובדים שניתן להעניק לחנוכה והכל קשור ביצירתיות, מחשבה והשקעה. אנחנו ב-you on מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהציע לנו רעיונות מקוריים ומסקרנים, למתנת העובדים שלכם. ביחד נחשוב איך להוציא את הרעיון לפועל ולאפשר לעובדי החברה שלכם להנות מהמתנה הכי מגניבה שיש.

שיהיה לכם חג שמח!

מארז מתנה ליולדות
דילוג לתוכן