צידניות ממותגות

אם אתם מעסיקים המחפשים את המתנה המושלמת לעובדים, ללקוחות, לספקים שלכם או לכל אחד אחר, אנחנו ממליצים מאוד לבדוק את האפשרות של צידניות ממותגות. מה הופך צידניות ממותגות למתנה המושלמת ולמה כל כך הרבה מעסיקים בוחרים לרכוש אותן? קראו את העמוד הבא ואולי גם אתם תצליחו להחליט מה היא המתנה השווה ביותר לקיץ.

ראשית, צידנית ממותגת היא מתנה שימושית. ניתן לקחת אותה לים, לבריכה, או אפילו למשרד.
בצידנית ניתן לשמור אוכל או שתייה, והיא אחד האביזרים שכולנו הכי צריכים במהלך הקיץ.
 דמיינו את אחד העובדים שלכם מגיע לים בחברת בני משפחתו, פורש את כל הציוד, מתיישב בנחת על החול הרך ושולף בקבוק בירה קפוא מצידנית איכותית אשר נושאת בגאון את לוגו המותג שלכם. נשמע טוב, לא? זו בדיוק הסיבה שמעסיקים רבים כל כך בוחרים לרכוש לעובדים שלהם מתנות שימושיות כמו צידנית.

סיבה נוספת היא המחיר האטקרקטיבי. צידנית ממותגת היא מתנה מרשימה מאוד, שהעלות שלה היא יחסית נמוכה, מה שהופך אותה לאהובה מאוד על מעסיקים.

קיימות מספר חברות בשוק אשר מעניקות צידניות לעובדיהן כמעט בכל קיץ, והשמחה מרובה. כמובן שככל שמזמינים יותר פריטים, המחיר הופך לנמוך יותר.

אם אתם רוצים להשלים את החוויה, ניתן לצרף לצידנית פריטים נוספים ולארוז אותם בצורה אטרקטיבית.
פריטים אשר יכולים להתאים למארז הקיץ הם מגבת ממותגת, כובע ממותג, חולצת טי ממותגת, משקפי שמש נוחים ועוד ועוד.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מארזי קיץ איכותיים וממותגים המכילים צידניות. בתוך הצידנית אפשר לשים הרבה דברים: בירות בוטיק איכותיות, סוגים שונים של מיצים טעימים, ובעצם כל סוג של שתייה קרה כיד הדמיון הטובה עליכם.

ניתן אפילו לערוך משאל בקרב העובדים בחברה ולברר מה הם היו הכי רוצים לקבל. משאל כזה גם יעורר את ההתרגשות סביב קבלת המתנה ויגרום להם להרגיש שאתם מעריכים את הדעה שלהם ואת הרצונות שלהם.

הענקת מתנה אשר שואבת השראה מעונות השנה היא תמיד טובה יותר מאשר מתנה אקראית שאינה מחוברת לזמן ולתקופה. צידנית ממותגת היא בדיוק מה שאתם צריכים. חשוב לדאוג למיתוג איכותי (אם אתם לא רוצים שהלוגו היקר שלכם ייעלם אחרי כמה שימושים, כמובן). וזהו – יש לכם מתנה נהדרת לקיץ.

חברת You ON עוסקת בסיפוק מוצרי קד"מ איכותיים ונהדרים, אשר הופכים כל שי קטן – לחגיגה גדולה. המטרה שלנו היא שהעובדים, הספקים והלקוחות שלכם יבינו כמה אתם מעריכים אותם ואת העבודה שהם. זאת על מנת שתוכלו לשמר את הקשר הטוב איתם לכל אורך השנה. חברתנו היא בעלת נסיון של שנים – התקשרו אלינו או צרו איתנו קשר באחת הדרכים המופיעות באתר לכל שאלה או בקשה. אנחנו נשמח מאוד לייעץ לכם ולעמוד לשירותכם בכל התלבטות.

צידניות ממותגות - eden
דילוג לתוכן