ציוד משרדי ממותג – מתנה מקסימה לעובדי העסק

מתנה מקסימה לעובדים

העובדים האהובים שלנו נמצאים שם לצידנו לאורך הדרך ובסופו של דבר, בית העסק שלנו לא היה נראה אותו הדבר בלעדיהם. הם הכוח המניע של העסק, שגורם לגלגלי השיניים לזוז ולעניינים השוטפים להיכנס לפעולה. ולכן, יש חשיבות גדולה להבעה של הערכה וחיבה לעובדים שלנו, בשביל שירגישו מוקרים, מוערכים ורצויים במקום העבודה.

דרך מקסימה להפגין את החיבה לעובדי העסק תהיה לפנק אותם בציוד משרדי ממותג שהוא לא רק שימושי במיוחד, אלא בעל ערך מיתוגי עבור בית העסק.

ציוד משרדי ממותג יכול להיות מתנה מקסימה לכבוד ציון של חג, מועד יום ההולדת של אחד העובדים, הוקרה על עבודה מצוינת ולמעשה – גם סתם ככה, בלי סיבה. פיזור הציוד המשרדי הממותג יכול לרומם את מצב רוחם של העובדים ובמידה ויבצעו בו שימוש גם בשעות הפנאי, למתג את העסק מחוץ לגבולות המשרד. בשביל לעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת לעובדי החברה, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למתנות ציוד משרדי ממותג שאולי ייתנו לכם קצת השראה.

קוביית ארגונית מרשימה

לפני הכל – חשוב לעשות קצת סדר בבלגן. ארגונית היא ללא ספק אחד מהפריטים המשרדיים השימושיים והאלגנטיים ביותר שניתן למקם על שולחן העבודה. קוביית ההפתעה שלנו נפתחת לארגונית בה ניתן למקם פתקים דביקים, סימניות, עטים ועוד.

תרמוס איכותי

בעבודה היומיומיות אנחנו לא תמיד זוכרים להשקות את עצמנו במים והדבר גורר לא פעם כאבי ראש וחולשה. ולכן, רעיון מגניב למתנה שתעודד אותם להקפיד לשתות יהיה כמובן תרמוס איכותי וממותג. את הבקבוקים שאנחנו מציעים ניתן לעצב במגוון עשיר של צבעים, גדלים וסגנונות כך שיתאימו לאווירה של בית העסק והאופי של העובדים.

עט פרקר מהודר

אמירה מעט מיושנת אבל מאוד נכונה היא שהרעיונות הכי טובים עולים בכתב יד. עט ממותג זאת מתנה משרדית מקסימה עבור עובדי החברה שלכם שיכולה לשמש את העובדים לרישום של רעיונות, סיכום של פגישות ולסיעור מוחות עצמי בשעות העבודה. אפשרות מקסימה נוספת יכולה להיות כמובן גם מחברת ממותגת, בה הרעיונות המקוריים יכתבו.

והרשימה עוד ארוכה

רעיונות מקסימים נוספים למתנות יהיו ציוד משרדי מחומרים טבעיים כמו מקלדת ועכבר, לוח שנה אלגנטי, מגנטים ותיק איכותי ללפטופ. 

הענקה של ציוד משרדי ממותג היא דרך מצוינת לפנק את עובדי החברה האהובים שלכם ועדיין, מדובר גם במתנה מקסימה שיכולה גם להתאים לקולגות, כנסים ולקוחות.

כשאתם מתלבטים בין האפשרויות השונות תנסו לחשוב על הציוד שקיים כיום במשרד, החסרים שאולי העובדים שלכם יכולים להתרם מהשלמתם ובמידת הצורך – גם לבחון את האפשרות לשלב את ההקשר של הענקת המתנה בעיצוב שלה.

בהצלחה!

ציוד משרדי ממותג - קלסרים
דילוג לתוכן